Pirmadienis

2017 Balandžio 24

Televizijos kanalo REN TV versija Baltijos šalims pradėta transliuoti 2005 metų rugsėjo mėnesį. Populiariausios REN TV Baltija programos temos – gandai apie Rusijos estrados žvaigždes, milionerius bei politikus, kriminalinės istorijos ir detektyvai, neįtikėtini istoriniai faktai, mistika, NSO paslaptys bei pasaulio pabaigos scenarijai. Kanale taip pat gausu nuotykinių, įtempto siužeto filmų, romantinių komedijų. Vaikus džiugina animaciniai filmukai.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
07
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Fiksikai (Filmas vaikams)

Kiekviena serija pasakoja apie miniatiūrinių žmogeliukų – fiksikų, slypinčių įvairios technikos, buities įrenginių ir mašinų viduje, gyvenimus. Rūpestingi ir sumanūs meistrai fiksikai atidžiai stebi įrenginių funkcionavimą ir jiems sugedus, visi draugiškai juos remontuoja. „Fiksikai“ ne tik pamogai skirti filmukai, jie ir moko, pasakoja vaikams kaip pagaminti buities įrenginiai, kaip juos naudoti ir kaip juos prižiūrėti.  Animacinis filmukas „Fiksikai“ nufilmuotas Eduardo Uspenskio (Эдуарда Успенского) apysakos „Garantiniai žmogeliukai“ („Гарантийные человечки”) motyvais. Serialo idėja priklauso dailininkui – multiplikatoriui Aleksandrui Tatarskiui (Александру Татарскому), kurio multiplikacinius filmukus mėgsta ir vaikai, ir suaugę. Tarp jo darbų yra tokie filmukai, kaip „Varna iš plastilino“ („Пластилиновая ворона“), „Krito pernykštis sniegas“ („Падал прошлогодний снег“), „Kapitono Vrungelio nuotykiai“ („Приключения капитана Врунгеля“)  ir daugelis kitų. Filmukas kurtas Flash ir 3D animacijos technologijomis, jis kurtas „Aeroplan“ („Аэроплан“) studijoje.      
07
05
07
55
08
55
09
25
09
55
10
30
10
35
13
30
17
05
20
40
00
20
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Druska (Muzikos šou)

Dabar rodoma
01
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Žiūrėti visiems! (Pramoginė laida)

Šie vaizdo klipai prie kompiuterių ekranų sutraukė milijonus žiūrovų. Nufilmuoti mobiliaisiais telefonais, fotoaparatais ir mėgėjiškomis kameromis, jie surinko daugiau peržiūrų, negu daugelis sezono kino naujienų. Ši laida aiškinasi, kaip susiklostė jų kūrėjų ir dalyvių likimai: vieniems tarsi pasaka, kitiems - košmariška pamoka.