Pirmadienis

2017 Gegužės 01

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Šokių ant ledo“ dalyvis Petras Nausėda patyrė sudėtingą traumą

2014.01.31 11:04
Klubo nuotr. / Petras Nausėda

Nors LNK „Šokių ant ledo“ projektas – jau visai netrukus, kai kuriems šokėjams dalyvavimas premjeroje pakibo ant plauko. Panašu, kad teks sustoti šokiais ant ledo susižavėjusiam ledo ritulininkui Petrui Nausėdai.

„Aš jį užmušiu“, – savo paskyroje „Facebook“ paskelbė Latvijos šokių ant ledo žvaigždė, „Mis Latvija“ Alisa Miškovska.

Tai, aišku, juokas, bet Alisą ne juokais sunervino partnerio neatsakingumas. „Kaip galima savęs taip nesaugoti! Ir dar prieš premjerą!!!“, – apmaudą liejo gražuolė. Ledo ritulininkas P.Nausėda varžybose Minske, žaisdamas už Elektrėnų „Energijos“ klubą, patyrė dramatišką traumą.

„Pats kaltas, – teisinasi ir apgailestauja P.Nausėda. – Po mano klaidos į mane atsitrenkė varžovas, stipriai susimušiau petį, įplyšo du raiščiai, atsinaujino senos traumos. Gydytojai sako nenorintys gąsdinti, bet gali tekti ir operuotis, ir ledo ritulį pamiršti keturiems penkiems mėnesiams“.

Nors ledo ritulys jau atidėtas į šalį, Petras sako, kad vis dar bando čiuožti.

„Be reikalo Alisa taip nusiminė. Neliko ledo ritulio – bus daugiau laiko šokiams, – juokiasi Petras. – Kol kas nebus sudėtingų pakėlimų, nebus nuleidimų, čiuošime ramiau, bet čiuošime. Jei tenisą Lietuvoje žaidžia Berankis, tai berankis ledo ritulininkas gali ir čiuožti.“

Ledo ritulininkas tikisi, kad vis dėl to sudalyvaus „Šokių ant ledo“ premjeroje kitą sekmadienį per LNK.

„Iš paskutiniųjų stengsiuosi. Nes man labai patiko šokti. „Tai – gerų emocijų dozė. Puiki partnerė, puikūs kolegos ir visa šou kūrybinė grupė“, – sako LNK „Šokių ant ledo“ dalyvis Petras Nausėda.