Sekmadienis

2017 Balandžio 23

TV Naujienos

Šįvakar žaidime „Taip.Ne“ – galimybė dalyvauti Olimpiadoje jai dar neprasidėjus

2014.02.06 14:33
LRT nuotr. / Vytautas Mackonis ir Dainius Dimša

Šį ketvirtadienio vakarą, 19.25 val., azartiškas ir linksmas LRT televizijos žaidimas „Taip.Ne“ žiūrovams suteiks galimybę pajusti olimpinę dvasią jau Sočio žiemos olimpinių žaidynių išvakarėse.

„Mūsų žaidimas yra neatsiejamas nuo sportinės dvasios. Tikslas yra tas pats – laimėti. Nors dalyvavimas „Taip.Ne“ yra platesnis, nei olimpinis principas – svarbiausia – dalyvauti. Čia reikia ir žinoti. Ne tik atsakymą, bet ir kaip pakerėti žiūrovą“, − sako laidos vedėjas Arūnas Valinskas. Pasak jo, geriausiai žavesio kerus ir nuotaiką skleisti sekėsi vakaro žvaigždėms – grupės „Džentelmenai“ šokėjams ir dainininkams Vytautui Mackoniui ir Dainiui Dimšai.

„O kaip jiems sekėsi žaisti – sužinosite tik įsijungę LRT. Čia galėsite sudalyvauti olimpiadoje jai dar neprasidėjus“, − laidos temą pristato jos vedėjas.

Visi atsakymai šįvakar bus susiję su žiemos olimpinėmis žaidynėmis. Žaidėjai skaičiuos nugalėtojų medalius, talismanus, spės sporto šakas ir bandys išsiaiškinti, koks ypatingas ingredientas bus įlietas į septynis Sočio žaidynių aukso medalius, kurie bus įteikti vasario 15 dieną.

Ar žinote, kokie gyvūnėliai 1998 m. Nagano Olimpinėse žaidynėse buvo vadinami Sukki, Nokki, Lekki ir Tsukki? Kuri žiemos sporto šaka 1908 m. buvo įtraukta į vasaros olimpinių žaidynių programą? Atsakymai į šiuos ir kitus azartą žadinančius klausimus – jau šiandien vakare, per LRT televiziją.