Pirmadienis

2017 Balandžio 24

  • 00:20Polska z Miodkiem
    00:20
    Polska z Miodkiem
  • 00:30M jak miłość
    00:30
    M jak miłość
    Drama
    Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Anna Wendzikowska - Monika, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska,... Daugiau
  • 01:20Baw się słowami
    01:20
    Baw się słowami
  • 01:30Baw się słowami
    01:30
    Baw się słowami
  • 01:45Baśnie i bajki polskie
    01:45
    Baśnie i bajki polskie
  • 02:00Wiadomości 19.30
    02:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 02:30Sport
    02:30
    Sport
  • 02:35Pogoda
    02:35
    Pogoda
  • 02:40Blondynka
    02:40
    Blondynka
    Joanna Moro, Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Witold Dębiski, Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Olaf Lubaszenko, Olga Sumska, Mariusz Ostrowski, Magdalena Szejbal
  • 03:40Oczy w oczy
    03:40
    Oczy w oczy
  • 04:20Uwaga - Premiera! - Wenecja
    04:20
    Uwaga - Premiera! - Wenecja
    Magadlena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Grażyna Błęcka-Kolska, Marcin Walewski
  • 05:55Kino retro - Doktór Murek
    05:55
    Kino retro - Doktór Murek
    Franciszek Brodniewicz, Janina Wilczówna, Ina Benita, Jadwiga Andrzejewska, Nora Ney, Aleksander Zelwerowicz, Mieczysława Ćwiklińska, Lidia Wysocka, Kazimierz Junosza - Stępowski, Bronisław Dardziński
  • 07:35Saga rodów
    07:35
    Saga rodów
    W "Sadze rodów" Jolanty Adamiec-Furgał Warszawę i Mazowsze ukazujemy przez pryzmat losów rodziny. Prezentujemy rody, które zacnie, a czasem bardzo burzliwie wpisały się w dzieje miasta. „Saga Rodów” to jedyna... Daugiau
  • 07:55Katedra Ormiańska we Lwowie
    07:55
    Katedra Ormiańska we Lwowie
  • 08:25Magazyn z Wysp
    08:25
    Magazyn z Wysp
  • 08:45Wolny Ekran
    08:45
    Wolny Ekran
  • 09:05Ziarno
    09:05
    Ziarno
  • 09:35Baw się słowami
    09:35
    Baw się słowami
  • 09:45Baw się słowami
    09:45
    Baw się słowami
  • 10:00Transmisja Mszy Świętej
    10:00
    Transmisja Mszy Świętej
  • 12:35Tajemnica Sagali
    12:35
    Tajemnica Sagali
    Derval de Faria, Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Christoph Eichhorn, Małgorzata Foremniak, Winfried Glatzeder, Cezary Król, Julian Mere, Krzysztof Janczak, Mirosława Dubrawska
  • 13:05Tajemnica Sagali
    13:05
    Tajemnica Sagali
    Derval de Faria, Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Christoph Eichhorn, Małgorzata Foremniak, Winfried Glatzeder, Cezary Król, Jan Jankowski, Anna Seniuk, Ola Tokarska
  • 13:30Rawa Blues Festival
    13:30
    Rawa Blues Festival
  • 14:20Turystyczna jazda
    14:20
    Turystyczna jazda
  • 14:40Kino retro - Doktór Murek
    14:40
    Kino retro - Doktór Murek
    Franciszek Brodniewicz, Janina Wilczówna, Ina Benita, Jadwiga Andrzejewska, Nora Ney, Aleksander Zelwerowicz, Mieczysława Ćwiklińska, Lidia Wysocka, Kazimierz Junosza - Stępowski, Bronisław Dardziński
  • 16:30Rodzinka.pl
    16:30
    Rodzinka.pl
    Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak
  • 17:00Rodzinka.pl
    17:00
    Rodzinka.pl
    Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak
  • 17:25Polska z Miodkiem
    17:25
    Polska z Miodkiem
  • 17:30Teleexpress
    17:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 17:55M jak miłość
    17:55
    M jak miłość
    Drama
    Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Anna Wendzikowska - Monika, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska,... Daugiau
  • 18:50Oczy w oczy
    18:50
    Oczy w oczy
  • 19:25Baw się słowami
    19:25
    Baw się słowami
  • 19:40Baśnie i bajki polskie
    19:40
    Baśnie i bajki polskie
  • 19:50Cała Polska Czyta dzieciom
    19:50
    Cała Polska Czyta dzieciom
  • 20:00Wiadomości 19.30
    20:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 20:30Sport
    20:30
    Sport
  • 20:35Pogoda
    20:35
    Pogoda
  • 20:45Blondynka
    20:45
    Blondynka
    Joanna Moro, Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Witold Dębiski, Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Olaf Lubaszenko, Olga Sumska, Mariusz Ostrowski, Magdalena Szejbal
  • 21:45Kocham Cię, Polsko!
    21:45
    Kocham Cię, Polsko!
  • 23:15Ósmy Plan Live in Alvernia Studios - Natalia Kukulska & Atom String Quartet
    23:15
    Ósmy Plan Live in Alvernia Studios - Natalia Kukulska & Atom String Quartet
  • 23:55Zakochaj się w Polsce
    23:55
    Zakochaj się w Polsce
Sekmadienis, 2017 Balandžio 23